دریافت کتاب یخ شکن ها نوشته تام شرایتر pdf به زبان فارسی با کد 31047

کتاب یخ شکن ها,خلاصه کتاب یخ شکن ها,خرید کتاب یخ شکن ها,جملات یخ شکن,دانلود کتاب یخ شکن هاpdf,خرید اینترنتی کتاب یخ شکن ها,دانلود رایگان کتاب یخ شکنان pdf,خرید کتاب یخ شکنان ,تام شرایتر,کتاب یخ شکن ها تام شرایتر

کتاب یخ شکن ها نوشته تام شرایتر pdf به زبان فارسی

کتاب یخ شکن ها نوشته تام شرایتر pdf  به زبان فارسی 

توضیحات: 
کتاب یخ شکن ها اثر نویسنده‌ی معروف تام شرایتر(Tom Schreiter) می‌باشد که این نویسنده به آل بزرگ نیز معروف است. این کتاب یکی از کتاب‌های بسیار خوب در زمینه‌ی بازاریابی شبکه‌ای است. شاید پس از شنیدن نام کتاب تصور کنید این کتاب تنها برای افرادی است که می‌خواهند در حوزه‌ی بازاریابی شبکه‌ای فعالیت کنند اما این یک تصور اشتباه است و تمامی کسانی که در پی رسیدن به موفقیت و پیروزی در کسب و کار خودشان هستند می‌توانند از این کتاب نهایت بهره را ببرند. 
اگر بخواهیم توصیف روی جلد کتاب یخ شکن ها را بیان کنیم باید بگوییم:
چه کار کنیم که مشتری اصرار کند کار را به او معرفی کنیم.
در این کتاب تام شرایتر تلاش می‌کند به ما آموزش بدهد که چگونه مشتریان احتمالی را جذب کنیم و آن‌ها را به مشتریان وفادار برند خود تبدیل کنیم. همان‌گونه که می‌دانید در بازاریابی شبکه‌ای صحبت کردن خیلی اهمیت دارد و تنها بازاریاب‌هایی موفق می‌شوند که بتوانند از بهترین کلمات استفاده کنند. هدف ما این است که استفاده از کلمات را یاد بگیریم تا بتوانیم از جادوی کلمات برای رسیدن به موفقیت و پیروزی استفاده کنیم.
درباره نویسنده:
تام شرایتر یکی از موفق ترین مربیان بازاریابی در جهان است. او این تجارت را در سال ۱۹۷۲ آغاز کرد و توانست در کمتر از دو سال، بالای صد هزار نفر سازمان فروش تشکیل دهد. در بازاریابی شبکه ای او را با کلمات جادویی اش می شناسند. او برجسته ترین مربی در زمینه جذب نیروی فروش است. او از معدود افرادی است که در بازاریابی شبکه ای سقف درآمدی یک میلیون دلار را برداشته است، همچنین او نویسنده شش عنوان کتاب در زمینه جذب نیروی فروش می باشد و کتاب او با عنوان ‘یخ شکن ها’  بهترین کتاب در زمینه ی ارتباطات در بازاریابی شبکه ای می باشد.

دانلود فایل