دریافت پاورپوینت فصل سیزدهم کتاب اخلاق حرفه ای در مدرسه (مسولیت های اخلاقی مدرسه) نوشته احد فرامرز قراملكی با کد 31053

مسولیت های اخلاقی مدرسه,اخلاق حرفه ای در مدرسه ,پاورپوینت اخلاق حرفه ای در مدرسه ,خلاصه کتاب اخلاق حرفه ای در مدرسه ,خلاصه کتاب اخلاق حرفه ای در مدرسه قراملکی,ppt اخلاق حرفه ای در مدرسه

پاورپوینت فصل سیزدهم کتاب اخلاق حرفه ای در مدرسه (مسولیت های اخلاقی مدرسه) نوشته احد فرامرز قراملكی

پاورپوینت فصل سیزدهم کتاب اخلاق حرفه ای در مدرسه (مسولیت های اخلاقی مدرسه) نوشته احد فرامرز قراملكی‏، ‏زينب برخورداری ‏‏، ‏فائزه موحدی‏‏ در قالب pptx و در حجم 25 اسلاید:

بخشی از متن: 

۲) حقوق معلمان و همکاران و مسؤولیت مدرسه 
خط مشی اخلاقی مدرسه در قبال حقوق معلمان 
دومین خط مشی اخلاقی مدرسه، بیان مسؤولیت های اخلاقی آن در قبال حقوق همه همکاران، شامل معلمان، همکاران اجرایی و خدماتی است. قبل از بیان هریک از این مسؤوليت ها، توجه به چند نکته مفید است: 
1. مفهوم فراگیر حقوق منابع انسانی، تلاش برای تحقق حقوق همکاران ( منابع انسانی) یک سازمان، وظیفه اخلاقی آن سازمان است. حقوق همکاران مفهوم فراگیر دارد و نباید آن را به مفهوم تنگ دامن حقوق قانونی فروکاست. وفاداری به حقوق قانونی همکاران تنها یکی از مسؤولیت های سازمان است.
زیرا همکاران حقوق فراوانی دارند که بخشی از آنها مدون نشده است. سازمان های اخلاقی تلاش می کنند، فراتر از پایبندی به حقوق موضوعه همکاران، از سایر حقوق آنها حمایت کنند و برای استیفای حقوق آنها از دولت و حاکمیت حمایت قانونی بطلبند.
2 . مسؤولیت اخلاقی هر صاحب نقش در نظام آموزشی. تحقق حقوق همکاران آموزشی و غیر آموزشی، که در مدرسه فعالیت می کنند، به عوامل متعددی وابسته است: مدرسه، مجتمع آموزشی، اداره آموزشی و پرورش در سطوح مختلف، دولت، اولیاء و …. 

دانلود فایل